Nr katalogowy: 127

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 127

Pojenie koni, 1928

olej, płótno; 71 x 91 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski / 1928.
estymacja: 28 000 - 38 000 zł