Nr katalogowy: 129

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 129

Scena dworska - Maria Kazimiera d’Arquien z ojcem, kardynałem Henrykiem Albertem de la Grange d’Arquien

olej, płótno dublowane; 44,5 x 38 cm.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł