Nr katalogowy: 1115

Lucie RANVIER-CHARTIER (1867-1932)

Nr katalogowy: 1115

Peonie w wazonie

olej, płótno; 80 x 66 cm;
sygn. p. d.: Chart[ier] - sygnatura przysłonięta ramą.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł