Nr katalogowy: 1122

Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)

Nr katalogowy: 1122

Cerkiewka

olej, tektura; 22 x 19 cm;
sygn. p. d.: JAŹWIECKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł