Nr katalogowy: 1127

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1127

Para portretów Karla i Antonii Simon, przed 1848

olej, blacha; 16 x 10 cm (wymiar każdej z prac w świetle oprawy);
na odwrocie informacja o osobach portretowanych, częściowo nieczytelna.
estymacja: 2 800 - 3 700 zł