Nr katalogowy: 1129

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 1129

Leśna droga

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł