Nr katalogowy: 1131

Kazimierz BOROWSKI (1877-1966)

Nr katalogowy: 1131

Martwa natura z kwiatami i owocami, 1943

olej, tektura; 51,5 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Borowski 1943.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł