Nr katalogowy: 1134

Krystyna LARISSA DOMAŃSKA (czynna w l. 20.XX w.)

Nr katalogowy: 1134

Scena rodzajowa przy źródle

olej, płótno; 37,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K. Larissa Domańska / 19[29] ?.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł