Nr katalogowy: 201

Nr katalogowy: 201

Św. Bonawentura

drewno polichromowane, złocone na bolus i srebrzone;
wys. 59 cm, podstawa 18,3 x 18,1 cm.
Europa Zachodnia? Środkowa?; pocz. XIX w.
estymacja: 4 200 - 5 600 zł
Cena oferowana 3 500 zł