Nr katalogowy: 1205

Robert BOUSQUET (czynny 1894-1917)

Nr katalogowy: 1205

Owczarek

brąz, odlew, zielona patyna; wys. 37 cm;
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł