Nr katalogowy: 402

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 402

Niebyt w walce z rozpustą, 2007

pastel, akwarela, papier; 20 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: 17 [monogram] 07, u góry opisany: niebyt w walce z rozpustą.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 000 zł