Nr katalogowy: 407

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 407

Piesek drapie się za bramą, 2001

tempera żółtkowa, płótno; 80 x 100 cm;
na odwrocie sygn., dat. i opisana: Jarosław 2001 [data w kółku] / Modzelewski / "Piesek drapie się za bramą" / temp. ż.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł