Nr katalogowy: 409

Tadeusz BORUTA (ur. 1957)

Nr katalogowy: 409

Studium aktu - upadły anioł, 1997

olej, płótno; 75 x 90 cm;
na odwrocie opis autorki: TAEUSZ BORUTA / " STUDIUM AKTU-/ UPADŁY ANIOŁ. 1997 /
estymacja: 5 000 - 6 500 zł