Nr katalogowy: 420

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 420

Jestem echo

technika własna, collage, papier, olej, tkanina, płyta; 31,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: E. Rosenstein;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł