Nr katalogowy: 1410

Maciej LACHUR (1927-2008)

Nr katalogowy: 1410

Portret dziewczynki, 1984

olej, płótno; 57 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: M. LACHUR;
estymacja: 2 500 - 3 500 zł