Nr katalogowy: 606

Bliski wschód - Persja ?

Nr katalogowy: 606

Plakieta ceramiczna z jeźdźcem - łucznikiem

glinka ceramiczna spieczona, 32,5 x 22,5 cm;
nie sygnowana. Persja, XIX w.?
estymacja: 2 000 - 2 600 zł