Nr katalogowy: 1703

Christofle (firma zał. w 1830)

Nr katalogowy: 1703

Komplet 12 łyżeczek do kawy w etui

plater złocony cechowany; dł. 10 cm
Paryż, 2 ćw. XX w. (po 1935)
estymacja: 1 400 - 1 900 zł