Nr katalogowy: 816

Nr katalogowy: 816

Para lichtarzy w tradycji II Cesarstwa

brąz, odlew cyzelowany, patynowany i złocony;
wys. 25,7 cm, szer. podstawy 9,8 cm.
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 2 800 - 3 800 zł