Nr katalogowy: 1808

Nr katalogowy: 1808

Wazon - „flet”

szkło dmuchane, przeźroczyste, grubościenne, otrawiane i złocone;
brąz złocony; mosiądz; wys. 52 cm;
Niemcy, l. 90. XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł