Nr katalogowy: 1824

Nr katalogowy: 1824

Fragment tkaniny dekoracyjnej

płótno, druk kolorowy; 40 x 46,5 cm; rama drewniana,
złocona, szkło, 51,5 x 55 cm.
Francja lub Europa Zachodnia l. 70-te XVIII w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł