Nr katalogowy: 907

Nr katalogowy: 907

Komoda

trzyszufladowa, fornirowana orzechem, intarsjowana; 84,3 x 117,7 x 63 cm;
Niemcy (Południowo-wschodnie?), ok. 1780
estymacja: 11 000 - 15 000 zł