Nr katalogowy: 828

CZECHOWSKA-ANTONIEWSKA WIKTORIA (UR. 1929)

Nr katalogowy: 828

Plakieta z portretem mężczyzny

na odwrocie szkicowe przedstawienie postaci męskiej;
brąz; 10,5 x 7 x 1 cm;
sygn. na odwrocie: VCA; Polska, XX w.