Nr katalogowy: 913

Nr katalogowy: 913

Stolik pomocniczy w stylu neorkokowym

fornirowany orzechem tworzącym na blacie romboidalne pola,
68,5 x 83,5 x 58 cm, Europa Środkowa, po poł. XIX w.