Nr katalogowy: 105

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 105

Bukiet kwiatów, 1973

akwarela, karton; 70 x 49 cm;
sygn. i dat. śr. d.: maja berezowska 73.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł