Nr katalogowy: 117

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 117

Róże - studium z natury, 1942

olej, tektura; 32 x 46,5 cm;
sygn. i dat. z prawej po środku: a. Karpiński. 42
estymacja: 9 000 - 12 000 zł