Nr katalogowy: 125

Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 125

Scena z Odysei - Odyseusz w krainie Kimeryjczyków

olej, płótno; 141 x 201 cm;
sygn. l. d.: Jan Styka (po grecku);
estymacja: 110 000 - 140 000 zł