Nr katalogowy: 128

Franciszek ŻMURKO (1859-1910)

Nr katalogowy: 128

Zachwyt, 1892

olej, płótno; 74 x 56 cm;
sygn. i dat. p. d.: Fr Żmurko 1892.
estymacja: 41 000 - 55 000 zł