Nr katalogowy: 131

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

Nr katalogowy: 131

Pejzaż zimowy - wigilia Bożego narodzenia

olej, płótno; 70 x 95 cm;
sygn. i opisany w prawym, dolnym rogu:
P. Stachiewicz / WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA;
estymacja: 8 000 - 10 000 zł