Nr katalogowy: 1141

Mieczysław WĄTORSKI (1903-1979)

Nr katalogowy: 1141

Polowanie par force

olej, płótno; 53,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: M. Wątorski.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena sprzedaży 2 200 zł