Nr katalogowy: 404

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

Nr katalogowy: 404

Rym do alleluja, 2007

pastel, akwarela, papier; 20 x 28 cm (w świetle oprawy);
u dołu sygn., dat. i napis l. d.: RYM . DO ALLELUJA p. d.: F.B.S.1707.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł