Nr katalogowy: 410

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 410

Radosna czułość, 1972

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "RADOSNA CZUŁOŚĆ" 1972 / olej, 41 cm x 33 cm.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł