Nr katalogowy: 412

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 412

Pejzaż, 1988

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 18 000 - 22 000 zł