Nr katalogowy: 416

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 416

Akt na tle morza (Venus), 1981

olej, płótno naklejone na blachę, 57 x 54,5 cm;
dat. p. d.: 81;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł