Nr katalogowy: 1408

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

Nr katalogowy: 1408

Bez tytułu, 2003

technika własna, akryl, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. i datowany na odwrocie: JACEK MARKUNAS / 2003.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł