Nr katalogowy: 1502

Roger BEZOMBES (1913-1994)

Nr katalogowy: 1502

Ryba

metal złocony zatopiony w żółtym szkle lub przeźroczystej masie; 16 x 22 x 3,5 cm;
sygn. Roger Bezombes.
estymacja: 1 100 - 1 400 zł