Nr katalogowy: 609

Nr katalogowy: 609

Wazon dekoracyjny z dekoracją kwitnącymi pędami - krzewami i ptakami

porcelana, kobalt podszkliwny; wys.42 cm, nie sygnowany
Chiny - Jingdezhen? okres Kangxi ? (1661 - 1722) - XVIII w.?
estymacja: 10 000 - 13 000 zł