Nr katalogowy: 1608

Wytwórnia Rosenthal & Co.

Nr katalogowy: 1608

Zestaw trzech półmisków z herbem polskim (?)

porcelana, farby naszkliwne; przetarcia szkliwa i herbu na owalnym półmisku;
Niemcy, Selb (Bawaria) koncern Rosenthala, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł