Nr katalogowy: 1616

Nr katalogowy: 1616

Muzykujący mężczyzna

kamionka, szkliwa barwne ołowiowe oraz matowe;
wys. 69 cm; nie sygnowany.
Daleki Wschód - Chiny?, XIX/XX w.?
estymacja: 2 200 - 3 000 zł