Nr katalogowy: 810

Nr katalogowy: 810

Lampa gabinetowa, elektryczna, z figurką cyklisty

brąz, odlew cyzelowany, złocony i patynowany, blacha mosiężna,
szkło kolorowe; wys. 40 cm, Europa Zachodnia, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł