Nr katalogowy: 814

Nr katalogowy: 814

Karabela bojowa, w pochwie

stal, srebro, drewno, róg, łubki drewniane, plusz;
dł. głowni 73 cm, dł. całk. 86,8 cm,
Polska (oprawa), głownia orientalna, XVIII/XIX w.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł