Nr katalogowy: 1911

Nr katalogowy: 1911

Lampa stojąca w stylu art déco

grab, buczyna (?), sklejka; 188 x 48,4 x 48,4 cm; Polska, lata 30. XX w.; przed konserwacją.
Estymacja 3 200 zł – 4 200 zł