Nr katalogowy: 1007

Autor nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 1007

Studium aktu

sangwina, papier żeberkowy; 46 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: MP 1908;
estymacja: 900 - 1 200 zł