Nr katalogowy: 130

Stefania ŁAZARSKA [KRAUTLERÓWNA] (1887-1977)

Nr katalogowy: 130

W fotelu

olej, płótno naklejone na płytę; 92 x 73 cm;
sygn. p. d.: S. Łazarska / Paris.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł