Nr katalogowy: 132

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 132

Szkic plenerowy, 1916

olej, płótno naklejone na tekturę; 24 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1916 (słabo czytelnie);
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł