Nr katalogowy: 142

Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)

Nr katalogowy: 142

Sprzeczka z żydowskim kupcem, 1853

olej, płótno dublowane; 54 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: FKostrzewski / 1853 r.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł