Nr katalogowy: 147

Stanisław CHLEBOWSKI (1835-1884)

Nr katalogowy: 147

Bachmat, 1866

olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: 18 27/VII 66 monogram artysty literami alfabetu arabskiego;
estymacja: 19 000 - 24 000 zł