Nr katalogowy: 155

Malarz nieokreślony, XVII / XVIII w.

Nr katalogowy: 155

Widok Pałacu Wersalskiego od strony Sadzawki Szwajcarskiej

olej, płótno dublowane; 104 x 184 cm;
obraz po konserwacji;
estymacja: 65 000 - 85 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł