Nr katalogowy: 1107

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

Nr katalogowy: 1107

Głowa starca - Albert Chmielowski (?)

akwarela, tusz, piórko, papier; 13,2 x 9,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AKozakiewicz;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł