Nr katalogowy: 417

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 417

Grająca

akwarela, gwasz, papier; 26 x 18,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: TK;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł