Nr katalogowy: 431

Andrzej URBANOWICZ (1938-2011)

Nr katalogowy: 431

Vandomae, 1999

olej, płyta pilśniowa; 63,5 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: AU (inicjał wiązany); na odwrocie autorski opis: Andrzej Urbanowicz / „Vandomae” /
estymacja: 4 000 - 5 500 zł